• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Обмін зношених і старих купюр в Тернополі

За статистикою більше 70% фінансових операцій здійснюється за безготівковим розрахунком, адже це швидко і зручно. Однак готівку поки не поспішають повністю виводити з обороту. На жаль, навіть найновіші і дорогі купюри з часом приходять в непридатність, так як регулярно передаються з рук в руки, зношуються, страждають від потертостей і плям. Якщо до вас в руки потрапила така купюра і її не хочуть приймати в магазинах, не впадайте у відчай. Звертайтеся в компанію Кіт Груп, адже вона надає ряд фінансових послуг, включаючи обмін старих купюр в Тернополі.

Як визначити, що купюра стара?

Обмін зношених купюр

Банкноти втрачають свій зовнішній вигляд з різних причин, при цьому вони зберігають свою цінність, оскільки страждає тільки папір, на якому вони були виготовлені. Існує ряд ознак, за якими можна визначити, що купюра стара, але ще не втратила своєї платоспроможності і підлягає заміні. До них відносяться:

  • наявність зайвих штампів, написів, малюнків;
  • неспівпадаючі серійні номери;
  • невеликі надриви або пошкодження купюр не більше 55% площі;
  • плями від хімії, чорнила;
  • невеликі проколи і дірки.

Кілька років тому такі гроші можна було обміняти тільки в представництвах НБУ. Процес обміну був не самою приємною процедурою, особливо якщо треба було міняти долар, так як він затягувався, знімалася велика комісія, а також був ризик отримати відмову. Банки швидко обмінюють зіпсовані гривні, а ось з інвалютою все набагато складніше. При значних пошкодженнях купюра вилучається на зберігання, потім відбувається процедура інкасо. Обміняти купюру не вийде, якщо вона має корупційні позначки, вийшла з обороту або не має знаків платіжності.

Сьогодні обміняти стару купюру на нову можна без зусиль в будь-якій з філій Kit Group.

Як поміняти зношені купюри в Кіт Груп?

У Тернополі розташований одна з численних філій обмінника Kit Group, працює він щодня для зручності клієнтів. Якщо купюра для обміну незначно пошкоджена, то касир на місці видасть вам аналог такого ж номіналу. Якщо банкнота сильно пошкоджена, то її можуть віддати на експертизу.

Звертаючись в Кіт Груп, ви економите час і фінанси, адже дана компанія працює з численними іноземними валютами, надає заміну старих грошей з мінімальною комісією, а також перевіряє кожну купюру на справжність. Всі каси обмінника оснащені відеокамерами і датчиками валют для безпеки проведених фінансових операцій. Всі угоди через Kit Group здійснюються з дотриманням конфіденційності для кожного клієнта. Отримати додаткову консультацію можна в онлайн режимі або в форматі телефонного дзвінка.